Sport

Od trzeciej do szóstej klasy szkoły podstawowej trenowałam pływanie. Na początku były to treningi raz dziennie po godzine lub półtorej, po pewnym czsie doszliśmy do dwóch treningów dziennie po półtorej godziny. Do tego z samego rana 30 minut wf na sali przed wejściem do wody. Moim stylem była żabka, zobyłam wiele medali w zawodach okręgowych, w mistrzostwach podkarpacia, a nawet na międzynarodowych zawodach w Berlinie uzyskałam wynik dzięki któremu zajęłam 6 miejsce na 100m stylem klasycznym.
Wraz z końcem szkoły podstawowej zakończyłam treningi pływackie.

W gimnazjum zainteresowało mnie karate i rozpoczęłam treningi w Mieleckim klubie Shorin-Ryu. Jako zawodniczka klubu zdobyłam dwa brązowe medale na ogólnopolskich zawodach w karate. Od początku drugiej klasy gimnazjum zaczęłam ćwiczyć w klubie MMA "Iron Dragon". Treningi mam cztery razy w tygodniu. Jestem jrdyną dziewczyną trenującą MMA w tym klubie. Jednak na zawodach okazuje się, że w mojej kategorii wiekowej mam sporo rywalek. Mimo krótkiego stażu w MMA już dwa razy stanęłam na podium w turniejach zdobywając trzecie i drugie miejsce. Cały czas intensywnie trenuję i zdobywam nowe umiejętności i doświadczenie. Jest to ciężki wysiłek fizyczny ... ale sprawia mi to radość :).